devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 110 m² 106.000 Euro (kopshti zoologjik)

  Zona/Rruga : kopshti zoologjik

  Tek Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 110m2, ndodhet ne katin e1-re banim, te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Shitet bosh, disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Cmimi: 106.000 Euro. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni Xhuljon: +355676088700

  Cel. : +355676088700
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0bd69ba6-dbde-1e1d-f318-dedb265d86ea.jpg
S: 96
Madhesia: 61.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 13f7db39-25ac-9a38-432b-de94fc293618.jpg
S: 80
Madhesia: 53.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 201ca171-7423-586b-9c99-1551d663d41b.jpg
S: 77
Madhesia: 80.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 30f478f0-30ba-3579-1d8c-f5a0960995f2.jpg
S: 74
Madhesia: 70.1 KB  
  Blv. Bajram Curri, Pallatet Agimi, Nr. 8
  Tirane, Shqiperi
  Mob: +35542229888
  E-Mail: info.ami@mei.al
  Web: https://mei.al