Kliko

 1. Standart Passat viti 2010, manual, 2.0 TDI, 8000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 96
  KM..........: 167000


  Shitet W Passat, viti 2010, kambio manuale, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrė e bardhė-shumė i bukur, kompjuter bordi, klima, kasetofon Clarion me ekran tė madh, limitator shpejtėsie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 167.000 km origjinale, sensorė parkimi fabrike, sensor drite dhe shiu, disqe origjinale ēerkin lega 17" me goma 90%, nė gjendje shumė tė mire motorrike-xhenerike, ekonomike, dy ēelėsa, me doganė, i sapoardhur. Cmimi : 8000 Euro i padiskutueshėm. Cel. 0673894604.

  Cel. : 0673894604
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 287
Madhesia: 81.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 272
Madhesia: 89.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 260
Madhesia: 76.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 263
Madhesia: 89.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 439
Madhesia: 48.9 KB