kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart E Class 250, viti 2013, automat, 220 Cdi, 12500 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 96
  KM..........: 238000


  Shitet Benz E Class 250 portobagazh, motorr 220 Cdi, viti 2013, kambio automatike, ngjyre gri metalizato, kompjuter bordi, klima, navi me ekran te madh, xhama-pasqyra elektrike, 10 airbag, 238.000 km origjinale me libėr servisi,sensore parkimi para-prapa, sensor drite dhe shiu, disqe cerkin lega 17", ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, ekonomike, me dogane, i sapoardhur. Cmimi 12500 Euro i padiskutueshem. Cel. 0673894604.

  Cel. : 0673894604
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 35
Madhesia: 92.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 36
Madhesia: 84.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 61
Madhesia: 88.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 35
Madhesia: 83.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 34
Madhesia: 93.5 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu