Kliko

 1. Standart E Class 250, viti 2013, automat, 220 Cdi, 12000 Euro  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 96
  KM..........: 238000


  Shitet Benz E Class 250 portobagazh, motorr 220 Cdi, viti 2013, kambio automatike, ngjyre gri metalizato,
  kompjuter bordi, klima, navi me ekran te madh, xhama-pasqyra elektrike, 10 airbag, 238.000 km origjinale
  me libėr servisi,sensore parkimi para-prapa, sensor drite dhe shiu, disqe cerkin lega 17",
  ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, ekonomike, me dogane, i sapoardhur.

  Cmimi 12000 Euro i padiskutueshem. Cel. 0673894604.


  Cel. : 0673894604
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 255
Madhesia: 92.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 256
Madhesia: 84.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 458
Madhesia: 88.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 244
Madhesia: 83.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 240
Madhesia: 93.5 KB