kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Benz GLK 220 Cdi, viti 2013, automat, 16.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 96
  KM..........: 171000


  Shitet fuoristrade Benz GLK 220 CDI, 4 matic, viti 2013, kambio automatike, motorr 220 CDI, ngjyre e bardhe, kompjuter bordi, klima, navi me ekran te madh, xhama-pasqyra elektrike, 10 airbag, 171.000 km origjinale me libėr servisi, sensore parkimi, sensor drite dhe shiu, disqe cerkin lega 17", ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, ekonomike, me dogane, i sapoardhur. Cmimi 16.000 Euro i padiskutueshem. Cel. 0673894604.


  Cel. : 0673894604
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 32
Madhesia: 94.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 33
Madhesia: 97.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 33
Madhesia: 57.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 34
Madhesia: 76.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 68
Madhesia: 73.1 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu