devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 107 m², 77000 EURO (Laprake)

  Zona/Rruga : Laprake

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes ne hyrje te Laprakes.Apartamenti ka siperfaqe neto 107 m2 me hipoteke.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit te nje pallati me ashensor.Apartamenti ka 2 tualete,korridor,2 dhoma gjumi,sallon ndenje,kuzhine,2 ballkone.Apartamenti shitet 77000 EURO.

  Cel. : 00355695291520
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190816_181355.jpg
S: 99
Madhesia: 90.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190816_181335.jpg
S: 95
Madhesia: 70.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190816_181421.jpg
S: 214
Madhesia: 24.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190816_181327.jpg
S: 92
Madhesia: 41.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190816_180712.jpg
S: 91
Madhesia: 50.9 KB