Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20190816_170722.jpg
S: 74
Madhesia:  33.2 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20190816_170705.jpg
S: 85
Madhesia:  33.4 KB
Pedalet jane origjinale, me gervishtje te paperfillshme, ne gjendje perfekte pune dhe shoqerohen me karikues
Electro-harmonix Big Muff Pi - 6000 Leke
Boss Loop Station RC-2 - 7000 Leke
Te dy bashke 11000 LekeCel. : 067 54 63 035