devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament luksi 3+1, Kati 3, 160 m², 166.000 Euro (Kodra e Diellit 2)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit 2

  Apartamenti eshte ndodhet ne katin e 3 te nje pallatit te ri me nje pamje te Tiranes me nje siperfaqe totale prej 160 m2.

  Eshte i mire organizuar me nje ambjent te bollshem, sallon ndenje ,sallon ngrenie , 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe garderobe.

  Apartamenti ndodhet brenda kompleksit rezidencial ka parkime te shumta si dhe roje private 24 h.

  Punime teper cilesore ne objekt ne cdo pjese te apartamentit.

  Apartamenti eshte ne faze ndertimi.


  Cmimi: 166.000 Euro  Tarife agjensie 1% per bleresin
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 69e1ed91-44b6-0bda-5edb-eefd14832f2c.jpg
S: 152
Madhesia: 73.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0de6e790-1bfa-5edb-6456-9639ee868471.jpg
S: 234
Madhesia: 73.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4617178e-4eed-337e-b939-3c6a41c450d8.jpg
S: 151
Madhesia: 57.4 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar