kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Ford Focus sw 2009, manual, 1.6 nafte, 4500 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 74
  KM..........: 114000


  Shitet Ford Focus portobagazh, viti 2009, kambio manuale, 1.6 Tdci (naftė), ngjyrė gri e errėt-shumė i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, kasetofon origjinal Sony me komanda ne timon, klima, xhama-pasqyra elektrike, 114.000 km origjinale me liber servisi, 6 airbag, sensorė parkimi prapa, sensor drite dhe shiu, disqe cerkin lega origjinale 17", tapiceri lekure dhe rrobe ngjyre e zeze, nė gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumė ekonomike, 2 celesa, me doganė, i sapoardhur. Ēmimi 4500 euro i padiskutueshėm. Cel. 0673894604.


  Cel. : 0673894604
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 71
Madhesia: 87.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 22.jpg
S: 47
Madhesia: 85.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 39
Madhesia: 69.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 21.jpg
S: 46
Madhesia: 90.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 40
Madhesia: 103.1 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu