Pėrshkrimi

A.M.G shpk - Algida® ėshtė njė kompani me eksperiencė 20 vjeēare nė inportimin dhe shpėrndarjen e produkteve ushqimore tė ndryshme tė ngrira. Sot jemi prezentė nė tė gjithė tregun shqiptar me njė gamė tė gjerė produktesh. Pėr shkak tė zgjerimit tė vazhdueshėm kompania ėshtė nė kėrkim tė stafit tė ri energjik dhe me dėshirė pėr rritje profesionale.

Detyrat

• Menaxhon dhe monitoron punėn e disa agjentėve tė caktuar.
• Monitoron gjithė proēesin e shitjes tė disa agjentėve, nga marria e porosisė deri tek arkėtimet.
• Merr pjesė nė hartimin e planit tė shitjes dhe ndėrton strategjitė e grupit pėr tė arritur objektivat.
• Promovon dhe arrin marrveshje pėr shitjen e produkteve tė kompanisė.
• Kujdeset pėr respektimin e standarteve merchandising tė kompanisė.
• Mban kontakte tė vazhdueshme me klientėt e kompanisė, me qėllim rritjen e cilėsisė sė shėrbimit.
• Pasuron databazėn ekzistuese te klientėve, duke studiuar tregun dhe duke bėrė klientė tė rinj.
• Harton raporte tė detajuara brenda afateve tė pėrcaktuar dhe sipas formateve te kėrkuar.

Kualifikimet

• Tė ketė pėrfunduar arsimin e lartė pėr Ekonomik.
• Aftėsi shumė tė mira komunikimi, prezantimi dhe promovimi.
• Aftėsi pėr tė punuar nė grup dhe drejtuar, si dhe aftėsi pėr tė marrė pėrgjegjėsi.
• Eksperiencė tė mėparshme 3-5 vjet nė supervizimin e shitjeve te produkteve ushqimore, si dhe nė shitjet e drejtpėrdrejta.
• Aplikanti duhet te ketė njohuri te mira te tregut ushqimor si dhe te pikave ne terren.
• Prioritet do tė kenė personat qė kanė ekperiencė ne tregun e produkteve ushqimore.
• Aplikantėt duhet tė jenė tė gatshėm tė punojnė me orar tė zgjatur (sipas nevojės).
• Tė jetė i pajisur me leje drejtimi te klasit B.

Shėnime

Personat e interesuar duhet tė dėrgojnė CV-n me foto dhe Leter Interesi me email nė adresen: hr@amgfood.comVetem aplikantėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen brenda 48 orėve nga marrja e aplikimit.A.M.G shpk- Algida® promovon shanset e barabarta!