Kliko

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🚩AMARA CLUB MARINE NATURE 5* ✨699€/person 699 Euro

  Deti dhe gjelbėrimi i Kemerit janė korniza ideale e pushimeve tuaja!
  🏖


  28 & 30 Gusht


  🚩
  AMARA CLUB MARINE NATURE 5*
  699€/person


  🚩
  MIRAGE PARK RESORT 5*
  745€/person

  𝐕𝐞𝐧𝐝𝐞𝐭 𝐞 𝐟𝐮𝐧𝐝𝐢𝐭

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: amara club marine.jpg
S: 14
Madhesia: 13.9 KB  
  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 metra para se te shkoni tek "Hotel Colosseu " Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 696153704/
  696056944
  Web: soletours.com
  Instagram:https://www.instagram.com/sole_travel_tours_/
  Facebook:https://www.facebook.com/pages/Sole-Travel-Tours/1499639006916414