kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes tavolina dhe karrige 123.000 Leke

  Shes 10 tavolina dhe 18 karrige hekuri per lokale pak te perdorura te blera tek Nova. Cmimi 123000 leke te gjitha

  Cel. : 0696829095
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170428_182948.jpg
S: 16
Madhesia: 34.1 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu