devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 95 m² 89.000 Euro (Komuna e Parisit, afėr EHW)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit, afėr EHW

  Komuna e Parisit afėr EHW,
  shitet Apartament 2+1 , me Hipotek, siperfaqe 95 m2.
  Apartamenti eshte i organizuar nga salloni ,
  2 dhoma gjumi, , nje tualet me dritare, dhe nje ballkon.
  Pallati i ri me ashensor.
  Orientimi eshte Jug-Lindje cka ben te munduar qe apartamenti
  te kete ndricim natyral gjat gjithe dites.
  Zona eshte shume e kerkuar per shkak se te ofron shume facilitete
  si shkolla, cerdhe, spitale, linja urbani, etj...
  Ēmimi 89.000 euro i diskutueshėm.

  Cel. : 00355676202122
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190813-WA0022.jpg
S: 280
Madhesia: 27.0 KB