devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament Kati 6, 74 m² 400 Euro (Rruga e Bogdaneve)

  Zona/Rruga : Rruga e Bogdaneve

  Apartamenti ndodhet ne nje super godine, ndertim cilesor me fasade ventilato,
  Ne katin e 6 te godines, e mobiluar mire , me kondicioner ciller,
  Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni.
  Tarife agjensie 1/2 e qerase nga qiramarresi.  Cel. : 0675981865
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d2.jpg
S: 11
Madhesia: 25.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d3.jpg
S: 9
Madhesia: 29.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d4.jpg
S: 10
Madhesia: 23.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d1.jpg
S: 23
Madhesia: 24.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d5.jpg
S: 9
Madhesia: 22.8 KB