devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 75 m² 250 Euro (CONDOR CENTER)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Jepet me qera apartament I ri , Siperfaqe 75 m2, Kati 5, salloni+gatim , 2 dhoma gjumi, 1 banjo.

  Eshte pozicionuar ne zone te mire, per banim dhe akses te shpejte ne qender.

  Eshte I mobiluar pjeserisht, ashensor.

  Cmimi : 250 Euro/muaj.

  Preferohet qira afatgjate dhe familjare.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6b23554d-05a3-a3c9-3df2-2bbb6c2aaa96.jpg
S: 2775
Madhesia: 40.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f7643cc3-f3f2-0079-94e0-439f86ac0c75.jpg
S: 2185
Madhesia: 54.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8ba4d814-6978-676a-e846-800d9714f975.jpg
S: 2132
Madhesia: 46.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 25e261e3-048f-5489-2b48-8e64c8649a5c.jpg
S: 2056
Madhesia: 41.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f6b4178f-f314-fdf0-852c-8879fc309935.jpg
S: 1995
Madhesia: 50.6 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar