PėrshkrimiA.M.G shpk - Algida® ėshtė njė kompani me eksperiencė 20 vjeēare nė inportimin dhe shpėrndarjen e produkteve ushqimore tė ndryshme tė ngrira. Sot jemi prezentė nė tė gjithė tregun shqiptar me njė gamė tė gjerė produktesh. Pėr shkak tė zgjerimit tė vazhdueshėm kompania ėshtė nė kėrkim tė stafit tė ri energjik dhe me dėshirė pėr rritje profesionale.Detyrat• Mban pėrgjegjesi mbi mallin e magazinuar nė magazinėn perkatese.• Eshte pergjegjės/e per ruajtjen dhe sistemimin e mallrave nė ambientet e magazinės.• Kontrollon tė gjitha furnizimet e mallrave qė hyjnė nė magazinėn pėrkatėse si dhe komunikon me operatoren e Finances nė magazinė pėr tė siguruar regjistrimin e mallrave nė sistemin e magazinės.• Kontrollon tė gjitha daljet/shitjet e produkteve nga magazina pėrkatėse dhe krahason sasite fizike tė bėra dalje me dokumentacionin pėrkatės shoqerues.• Mban dhe organizon ndarjen e produkteve sipas datave tė skadencės si dhe informon Drejtorin e Logjistikes pėr ēdo sasi malli pėr tė cilin po afron data e skadencės. Ky kontroll duhet te bėhet periodik sipas mėnyrės qė ai/ajo organizon punėn nė magazinė.• Siguron ndarjen e saktė tė detyrave pėr punonjėsit e magazinės pėr sistemimin e mallrave pėrgatitjen e porosive dhe administrimin e paketimeve dhe materialeve promocionale.• Bashkėpunon ēdo ditė me operatoren e financės nė magazinėn pėrkatėse pėr tė kontrolluar pėrputhshmėrinė e tė gjitha regjistrimeve qė bėhen nė sistem me levizjet fizike te mallrave.• Sigurohet qė kodifikimi dhe vendosja e produkteve nė magazinė tė behen nė mėnyrėn e duhur, me plan dhe sistem.• Mban njė listė me gjitha barkodet e produkteve dhe njofton operatoren e financės sa herė ka ndryshime tė barkodeve gjatė furnizimeve.• Monitoron nė bazė ditore stokun e magazinės dhe vazhdimisht krahason gjėndjen fizike me sasitė nė sistem duke kryer inventarizime fizike te produkteve.Kualifikimet• Duhet tė ketė mbaruar minimalisht arsimin e mesėm (Arsimi i lartė pėrbėn avantazh).• Duhet minimalisht 3 (tre) vjet eksperiencė si magazinier/e nė Shoqėri distribucioni.• Duhet tė ketė njohuri tė mira tė programeve kompjuterike.• Tė ketė aftesi tė mira nė njohjen e barkodeve dhe punės me to.• Tė jetė korrekt nė respektimin e orareve.• Tė kete cilėsi tė mira tė drejtimit tė grupit dhe punės nė grup.• Preferohet mosha deri 40 vjeē.ShėnimePersonat e interesuar duhet tė dėrgojnė CV-n me foto dhe Letėr Interesi me email nė adresėn: hr@amgfood.comVetėm aplikantėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen brenda 48 orėve nga marrja e aplikimit.A.M.G shpk- Algida® promovon shanset e barabarta!
+Apliko