Kliko

 1. Standart Praktikė pune / Intership (KONTABILITET + FINANCA 5 & ALPHA WEB ) - STUDIO EKSPERTI KONTABĖL "AT&C" - 3 ĒERTIFIKATA tė njohura - Ministria e Financave -7 MODULE - OFERTĖ 25 % ULJE deri dt.25 Shkurt !  Certifikojmė dhe trajnojm mė shumė financier nga tė gjithė nė Shqipėri! 👉 25 % ULJE pėr tė gjitha rezervimet 🛍

  👉 🌟🌟Praktikė pune / Intership tek STUDIO EKSPERTI KONTABĖL "Albanian Tax & Consulting" Kontabilitet Praktik + Finanaca 5 / Alpha Web & Deklarimet Online- ☎️ Kontakt : 0693070200 (WhatsApp, Viber).- Paketa e Re Fiskale 2020 ❤️❤️
  🔛🔝JU ĒERTIFIKOJMĖ SI FINANCIER PROFESIONIST !
  Liēencuar dhe Njohur nga “Ministria e Financave dhe Ekonomisė"

  Rregjistrimet mbyllen nė dt. 25 Shkurt !
  📆
  Trajnimet fillojnė javėn e I tė muajit Mars !
  Nxitoni tė rezervoni dhe pėfitoni rregjistrimin Free ne portalin tonė tė punėsimit pėr Financier & Menaxher Biznesi !

  👉
  Tek ne merrni njė Profesion , jo vetėm njė trajnim.

  👉Rregjistrohuni direkt duke na dėrguar me mesazh emėr mbiemėr dhe nr kontakti, pa patur nevojė tė vini pranė zyrave !
  🕰️ Oraret mund ti zgjidhni sipas dėshirės, gjatė javės apo nė fundjavė, paradite ose mbasdite .


  Trajnim Profesional Kontabiliteti Praktik I Ēertifikuar plus programi Financa 5.0, Deklarimet Online Pėrfshirė Legjislacioni Tatimor, SKK dhe Paketėn e re Fiskale .
  🌟 Tarifa ėshtė tepėr e arsyeshme dhe paguhet me kėste !

  👉 TRAJNIMI JU NJIHET SI PRAKTIKĖ PUNE (experiencė) si financier nė ēdo Fakultet dhe Biznes brenda dhe JASHTĖ Shqipėrisė (mjafton njė noterizim pėr jashtė) dhe pėr kėtė ju jepet dėshmia pėrkatėse e shoqėruar me Ēertifikatėn.
  👉 Ju njifet si Praktik Pune nga cdo fakultet nė Shqipėri !!!
  🎁🌟Ju dhurojmė programin Financa 5,0 / Alpha Web per perdorim tė pakufizuar dhe pa asnjė kosto ,qė nė fillim tė trajnimt . Mund ta instaloni nė ēdo kompjuter apo laptop personal dhe ta perdorni edhe pas trajnimit paafat.🌟🎁


  💡
  💡Pėrse te zgjidhni "AT&C"???💡💡
  Sepse "AT&C" ėshtė e vetmja studio "EKSPERTI KONTABĖL I RREGJISTRUAR" -"EKR" Nr.323 & Kontabilist I Miratuar "KM" Nr.1145 NĖ SHQIPĖRI 🇦🇱 E LIĒENCUAR nga “Ministria e Financave dhe Ekonomisė" nėpėrmjet QKL, Liēensė LN -9016.
  ⛔️Kujdes:Verifikojini studiot pranė IEKA ose IKM nqs kanė titullin Ekspert Kontabėl (mos bini pre e studiove tė paliēencuara qė nuk kanė asnjė profesionist) - Ėshtė e rėndėsishme tė trajnoheni tek profesionist tė liēencuar siē ėshtė studio Eksperti "AT&C"!!!


  Nė pėrfundim tė trajnimit do jeni tė aftė tė punoni si financier ose kontabilist profesionist pranė ēdo shoqėrie, ose mund tė mbani kontabilitetin e bizneseve tė vogla, tė vogla me tvsh, biznes i madh, person fizik ose juridik ( SHPK- ve) qė nga hapi i parė ēelja e bilancit deri tek mbyllja e tij.
  Trajnimi zgjatė 5 javė dhe zhvillohet 2 herė nė javė gjatė javės ose nė fundjavė, 30 orė Trajnimi nė total, oraret janė tepėr fleksibėl dhe mund tė zgjidhen vetė nga aplikantėt .

  🎖🎖Nė fund tė trajnimit pajiseni me Ēertifikatė Profesionale tė njohur nga ““Ministria e Financave dhe Ekonomisė" .

  🏅🏅E vetmja qendėr nė Shqipėri qė ju ēertifikon pėr 7️⃣ Module :
  1️⃣Kontabiliteti praktik nė njėsinė e biznesit.
  2️⃣Programi Financa 5. (Original Version)
  3️⃣Legjislacioni tatimor dhe doganor .
  4️⃣Deklarimet Online + Paketa Fiskale 2019
  5️⃣Teknikat pėr hartimin dhe mbylljen e bilancit.

  6️⃣ Programi Burime Njerezore
  7️⃣Alpha Web
  __________________________________________________
  Mėnyra e organzimit tė trajnimit ėshtė realizuar duke punuar
  100% mbi njė shoqėri tregtare & prodhimi ( subjekt qė ėshtė klient i studios tonė me dokumentacion real) qė nga krijimi I kėsaj shoqėrie, duke pėrfshirė tė gjitha llojet e transaksioneve ekonomiko- financiare, kontabilizohen fillimisht dokumentat nė Ditaret e Llogarisė tė pėrgatitura nga ana jonė, pastaj kalohen veprimet nė Librin e Madh, dhe mė pas nė partitaret apo llogaritė analitike tė klientėve, furnitorėve, kartelat individuale tė inventarit (materiale tė para, mallra, produkte tė gatshme etj.) apo nė tė gjitha llogaritė analitike. Nė kėtė mėnyrė do tė kuptohen mė mirė lidhjet dhe rakordimi midis Ditarėve tė Llogarive, Librit tė Madh dhe Llogarive Analitike.
  Ky trajnim shkon deri nė plotėsimin e Bilancit Kontabėl dhe pasqyrave tė tjera financiare. Trajnimi ėshtė lidhur edhe me evidencat periodike tė sistemit fiskal, si FDP (Formularėt e Deklarimit tė Pagesave) pėr tvsh-nė, sig.shoq.e shėnd., tap-in etj ), pra, ajo ē’ka do ti duhet njė kontabilisti I punėsuar nė njė shoqėri tregtare apo studentėve pėr tu punėsuar si financier tė ardhshėm. Gjatė zhvillimit tė kursit shpjegohen edhe ligjet e sistemit tatimor-fiskal, dhe reflektimi i tyre nė kontabilitet.
  Nė fund, mbasi tė kuptohet me llogjikė mėnyra e funksionimit tė ekuacionit kontabėl (apo teorisė sė kontabilitetit si dhe lidhjet qė egzistojnė midis pasqyrave financiare), tė njėjtat veprime do tė hidhen nė kompjuter, rezultati si dhe ēdo raport financiar, duhet tė jetė I njėjtė, si ai qė do tė rezultojė nga kontabiliteti I mbajtur me dorė, po ashtu edhe ai qė do tė rezultojė nga kontabiliteti I mbajtur nė sistemin kompjuterik nėpėrmjet programit Financiar “Financa 5.0 ”.
  __________________________________________________
  Nė kėtė sistem pėrfshihen :
  • Mbajta e kontabilitetit tė kompanive private sipas SKK-ve dhe SNK-ve tė reja dhe Legjislacionit Shqiptar,
  • Njohja me dokumentat fiskale dhe legjislacionin tatimor,
  • Rregjistrimi i transaksioneve tė ndryshme kontabile nė programin Financa 5(blerje, shitje, arka, banka etj) me dokumenta reale tė shoqėrive tė ndryshme (tregti, ndėrtim, prodhim etj.),
  • Pėrgatitja e pasqyrave vjetore financiare (Bilanci, PASH, Cash-Flow, Pasqyra e kapitalit),
  • Pėrgatitja dhe deklarimi i formularit tė tė ardhurva personale,
  ◊ Trajnim Fiskale & Deklarimet Online
  Deklarimet tatimore – Studio do tė ndjek sė bashku me ju tė gjitha procedurat e plotėsimit si edhe deklarimit tė detyrimeve nė lidhje me ◊ Libėr Blerje, ◊ Libėr Shitje, ◊ TVSH, ◊ Listėpagesat, ◊ Deklarimin dhe Largimin e punonjėsve te rinj, ◊ Sigurime Shoqėrore dhe Shėndetsore, ◊ TAP, ◊ Tatimin mbi fitimin dhe ◊ Akcizėn etj. Tė gjitha deklarimet bėhen nėn mbikqyrjen e Ekspertit Kontabėl, pėr tė studiuar profilin si edhe pėr tė realizuar maksimalisht avantazhet fiskale.
  ◊ Deklarimet pėr I.Sh.P & Zyrėn e Punės :
  •Kontrat e punės tė punėmarrėsve (kolektive apo Individuale).
  •Deklarimin e punėmarrėsve nė Zyrėn e Punėsimit .
  •Deklarimin e aktivitetit nė ISHP.
  •Hartimin e dosjeve personale pėr cdo punėmarrės (Librezė pune, Librezė Sigurimesh )
  •Rregjistri pėr punėmarrėsit sipas VKM-sė 594 dt.22.12.1997.
  •Lejet e punės pėr tė huaj (n.q.s subjekti ka tė tillė).
  __________________________________________________
  🌟🌟 🌟Nė fund tė trajnimit "AT&C" ofron mundėsi kontakti me biznese vendase dhe tė huaja, partneret tanė ose klient pranė zyrės tonė, pėr tė patur mė shumė mundėsi pėr tu punėsuar si Financier nė bazė tė nevojave qė ata kanė.
  🌟🌟Konsulencė falas nga Eksperti Kontabėl nė fushėn e kontabiliteti dhe financės pėr 3 vite pas mbarimit tė trajnimit !!!
  🌟Studio zotėron titullin mė tė lartė nė fushėn e kontabilitetit “Ekspert Kontabėl I Rregjistruar” Nr liēense 323& "Kontabilist I Miratuar" Nr. Liēense 1145 dhe Titullin Ekspert Fiskal Nr.Liē 789. I cili ka hartuar tė gjithė programin, e rregjistruar tek lista zyrtare e IKM (Instituti I kontabilistėve tė miratuar) & IEKA (Instituti Ekspertėve Kontabėl tė Autorizuar ), me 25 vjetė eksperinencė nė fushėn e kontabilitetit dhe financės .
  ____________________________
  ______________________
  Adresa: 🇦🇱Tiranė, Nė fillim tė Rrugės tė Elbasanit
  Pėrballė 7 Xhuxhave, Pallati Mulliri i Vjetėr, Kati I, Zyra nr.11, DAI Tower.Email: zyrekontabel@gmail.com Telefon: 0693070200 (WhatsApp , Viber ).
  web : www.zyrekontabiliteti.al
  ⛔️Copyright © 2002 - 2020 Albanian Tax & Consulting All Rights
  Reserved Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara nga Autori. Nuk lejohet shumėfishimi, kopjimi apo cdo formė tjetėr pėrdorim I materialeve tė mėsipėrme.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ATC_kontabel1_njoftime_com.jpg
S: 145
Madhesia: 38.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ATC_kontabel2_njoftime_com.jpg
S: 146
Madhesia: 49.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ATC_financier3njoftime_com.jpg
S: 142
Madhesia: 44.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ATC_financier4njoftime_com.jpg
S: 140
Madhesia: 38.7 KB  


  Pėrballė 7 Xhuxhave, Pallati Mulliri i Vjetėr,
  Kati I, Zyra nr.11, DAI Tower
  zyrekontabel@gmail.com | www.zyrekontabiliteti.al