devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 125 m² 75.000 Euro (Fresku) plus11707

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn e Dajtit.Apartamenti ndodhet nė katin e 1 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 125m2 dhe ėshtė i organizuar si nė vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhomė gjumi, tualet, 3 ballkone. Apartamenti shitet bosh.Orientimi i tij perėndim mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės. Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare). Ekstra qė ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturė e rregullt katrore • ndėrtim cilėsor • totalisht e investuar • me ashensor Pėr ta vizituar na kontaktoni !plus11707

  Cel. : 0692542681
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 67661046_430691157520273_468755466579607552_n.jpg
S: 10
Madhesia: 53.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 67638674_589541334786425_905254152513257472_n.jpg
S: 9
Madhesia: 17.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 67732101_440674203444348_7940704208800448512_n.jpg
S: 9
Madhesia: 18.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 67745407_412370959381200_3636882451172687872_n.jpg
S: 9
Madhesia: 30.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 67550617_694088197719650_2602550065964777472_n.jpg
S: 15
Madhesia: 24.8 KB