devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, shes apartament 2+1+BLK Kati 0, 77 m² 127.000 Euro (GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI)

  Zona/Rruga : GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI  GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI

  Apartament ne shitje 1+1 vetem 300 m nga deti Jon, me sip. ndertimi 75 m2 neto (77 m2 bruto) + toke 117 m2 + 1 parkime. Apartamenti ofron ambienti i ndenjes, kuzhina, nje dhome gjumi, depo, nje tualet dhe nje verande. Apartamenti ka pamje fantastike nga deti Jon dhe nga mali i Llogarase.
  Cmimi okazion 127,000 Euro.

  Per me shume informacion klikoni ne
  https://www.inf-93.com/oferta/1192
  ose kontaktoni ne 0696054036
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 37033789_2124633374485201_2718862552049123328_o.jpg
S: 77
Madhesia: 36.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Green Coast.jpg
S: 88
Madhesia: 36.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSCF3462.jpg
S: 85
Madhesia: 50.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Plan vendosje Apartamentet.jpg
S: 189
Madhesia: 36.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSCF3459.jpg
S: 87
Madhesia: 29.1 KB    Agjensia "Inf 93"
  Bul. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake,
  Hyrja Qendrore (Tregtare), kati III, Tirane

  Tel: 04 2230 515
  Mob: 068 20 50 444

  info@inf-93.com | www.inf-93.com