devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 109 m² 110.000 Euro (PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT)

  Zona/Rruga : PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, MBRAPA LIQENIT  Apartamenti 2+1 ne shitje ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar, pasi gjendet mbrapa Liqenit te Tiranes. Eshte zone e re, e qete, me ajer mjaft te paster dhe lehtesi qarkullimi.
  Apartamenti eshte i mireorganizuar, pa patur humbje ne siperfaqe si dhe i strukturuar me rifinitura cilesore.
  Apartament ne shitje 2+1, me siperfaqe neto 96.8m2 (109 m2 bruto), eshte ne katin e dyte, me orientim mjaft te mire jug-lindje. Ofron gatim-ngrenie-ndenje, dy dhoma komode gjumi, dy tualete dhe dy ballkone (si verande). Cmimi 110.000 Euro. Me certifikate pronesie


  Per me shume informacion klikoni ne
  https://www.inf-93.com/apartament/ne...mbrapa-liqenit
  ose kontaktoni ne 0682050444
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSCF4926.jpg
S: 81
Madhesia: 24.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSCF4927.jpg
S: 71
Madhesia: 31.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSCF4929.jpg
S: 67
Madhesia: 24.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSCF4945.jpg
S: 67
Madhesia: 28.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSCF4933.jpg
S: 136
Madhesia: 35.2 KB    Agjensia "Inf 93"
  Bul. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake,
  Hyrja Qendrore (Tregtare), kati III, Tirane

  Tel: 04 2230 515
  Mob: 068 20 50 444

  info@inf-93.com | www.inf-93.com