devinf.com

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 107 m² 82.390 Euro (Rruga Kongresi Manastirit)

  Zona/Rruga : Rruga Kongresi Manastirit

  Shitet apartament nė rrugėn Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet nė katin e 4 banim tė njė pallati nė ndėrtim. Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 107m2 dhe ėshtė i organizuar si nė vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon. Apartamenti shitet bosh.Orientimi i tij jug mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės. Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare). Ekstra qė ofron apartamenti: • nė proces hipotekimi • kubaturė e rregullt katrore • ndėrtim cilėsor Pėr ta vizituar na kontaktoni ! plus11674

  Cel. : 0696141644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 73162_67778450_417430008980994_2623035475123765248_n.jpg
S: 30
Madhesia: 32.1 KB