devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 106 m² 81.697 Euro (rruga kongresi i manastirit)

  Zona/Rruga : rruga kongresi i manastirit

  Shitet apartament nė rrugėn Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet nė katin e 3 banim tė njė pallati nė ndėrtim. Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 106.1m2 dhe ėshtė i organizuar si nė vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon. Apartamenti shitet bosh.Orientimi i tij jug mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės. Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare). Ekstra qė ofron apartamenti: • nė proces hipotekimi • kubaturė e rregullt katrore • ndėrtim cilėsor Pėr ta vizituar na kontaktoni !plus11673

  Cel. : 0696141644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 73160_68360435_2384898375111474_3025781357402914816_n.jpg
S: 42
Madhesia: 30.9 KB