Pershendetje,

Shes mobilje per dhome femijesh. Krevat marinari me nje dollap shume te bollshem dhe ne gjendje te shkelqyer.

Per me shume informacion, ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit.

Faleminderit
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Dollapi.jpg
S: 324
Madhesia:  39.4 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Dollapi & krevati.jpg
S: 117
Madhesia:  33.5 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  cf349c6e-71b9-b7ac-a0d9-127eeda30b7e.jpg
S: 128
Madhesia:  66.2 KB

Cel. : 0682200923