kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes makine Volkswagen Golf VII Viti 2016, 13.400 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: tiptronik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 147
  KM..........: 38000

  VW Golf VII full option


  Ēmimi 13’400 euro
  Viti 2016
  38’000 km
  Karburanti benzin
  Motori 1.8
  Kamjo Automat septronic(F1)
  Pilot automat
  Kamera parkimi
  Komanda ne timon
  Disqe alumini
  Gomat e reja
  Sedilje elektrike


  Makina e sapo targuar. Super gjendje dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim.


  📱0692700708


  Cel. : 0692700708
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FEEA02A3-59E4-478A-A8CB-79182C6FCD02.jpg
S: 51
Madhesia: 78.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5CD59FF5-30BB-42D0-8065-51ABBFA63811.jpg
S: 96
Madhesia: 75.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: C5C7599F-57BB-4CD1-B2F0-81128E65425A.jpg
S: 45
Madhesia: 30.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: F8937528-F1AC-41CB-98A5-2689D3838AFB.jpg
S: 44
Madhesia: 35.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4FA8BC31-72C6-4B0F-AE40-68F5DFE8EB7F.jpg
S: 45
Madhesia: 43.6 KB