devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes apartament Kati 5, 67 m² 80.000 Euro (vasil shanto)

  Zona/Rruga : vasil shanto

  Vasil Shanto , Prane KESH Shitet Apartament 1+1
  __________________________________________
  Siperfaqe 67m2
  Kati: 5-te te nje pallati te ri
  Organizimi: salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon
  Shitet pjeserisht i mobiluar
  Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor
  Cmimi: 80.000 Euro I Diskutueshem
  ____________________________________________
  Kontaktoni :
  Klodian Luci
  +355675088804
  https://mei.al/…/vasil-shanto-prane-kesh-shitet-apartament-…


  Cel. : 0675088804
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3d77e12b-6996-963b-14f0-d5707b0722a0.jpg
S: 82
Madhesia: 61.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e32dd37d-680a-8a29-7002-cbc96fb95ade.jpg
S: 125
Madhesia: 62.3 KB  
  Blv. Bajram Curri, Pallatet Agimi, Nr. 8
  Tirane, Shqiperi
  Mob: +35542229888
  E-Mail: info.ami@mei.al
  Web: https://mei.al