devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 72 m² 43.000 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  Shitet apartament 2+1 tek Rruga Besim Alla prane rruges kryesore
  Aprtamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri 8 katesh me ashensor, siperfaqe totale 72 m2 .
  Organizimi: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
  Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare dhe i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral.
  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-31 at 16.25.52.jpg
S: 109
Madhesia: 48.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-31 at 16.25.48.jpg
S: 96
Madhesia: 60.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-31 at 16.25.42 (1).jpg
S: 88
Madhesia: 43.3 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019