devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 75 m² 48.000 Euro (Vasil Shanto)

  Zona/Rruga : Vasil Shanto

  Shitet apartament 2+1 te Blloku Vasil Shanto Rruga Sulejman Delvina.
  Apartamenti ndodhet nė katin e 1 dhe ka njė sipėrfaqe prej 75 m2 ku 42 m2 jane me hipoteke dhe 33 m2 pa hipoteke.
  Apartamenti ėshtė i organizuar si nė vijim: ambjent ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti.
  Orientimi i tij i mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės.
  Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare ).
  Ekstra qė ofron apartamenti: kubaturė e rregullt , ndėrtim cilėsor, me hipoteke.
  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontakton.9

  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-30 at 19.04.09.jpg
S: 74
Madhesia: 46.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-30 at 19.04.07 (1).jpg
S: 59
Madhesia: 38.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-30 at 19.04.07.jpg
S: 58
Madhesia: 51.0 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019