kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Fier, shes NDERROJ makine Mercedes-Benz E270 E270 CDI Diesel -LOOK EVO/// AMG///-AUTOMATIK


  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima

  Mercedes Benz E270 CDI Diesel , Viti Prodhimit Fundi 2002 , LOOK EVO/// AMG/// , kamio automatike , navigator , cd player , disqe alumini , klima tronik, sedilje elektrike , drita kseno , komando ne timon , hapje mbyllje qendrore , letra te gjitha te paguara , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike...
  Cmimi—4500€ i diskutueshem ose nderrohet
  Cel-069 44 00 305-Viber Whatsapp
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 3
Madhesia: 35.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 3
Madhesia: 56.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 4
Madhesia: 54.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 3
Madhesia: 45.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 3
Madhesia: 47.6 KB