Kliko

 1. Standart Shes Xhip Mazda 4X4 Seria B, Ēmimi i diskutueshem  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: Jeshile
  Kamjo......: Manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 2500 cc
  KM..........: 250.000 km

  - Mazda 2.5 Seria B
  - Dokumentantė tė prera deri Nėntor 2020
  - 5 Dyer
  - Xhama elektrik
  - CD Player
  - 4x4 RWD
  - Goma tė reja, peshe tė tipit C
  - Thermo Box per ngrohje sediljesh dhe ngrohje motori.
  + Kabina e Karrocerisė
  -Shėrbime tė sapo kryhera
  - Bateria e re.

  Cel. : 069 21 10 005
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190730-WA0020.jpg
S: 148
Madhesia: 32.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190730-WA0030.jpg
S: 134
Madhesia: 34.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190730-WA0004.jpg
S: 199
Madhesia: 31.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190730-WA0031.jpg
S: 128
Madhesia: 37.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190730-WA0025.jpg
S: 127
Madhesia: 29.4 KB