Kliko

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Itali Vjeshtė nė Napoli dhe Sorrento, 5 Ditė €259 259

  #Vjeshtė#Napoli dhe #Sorrento, 5 Ditė €259
  2. Itali
  Nisja mė 20, 27 Shtator.
  Me Shume Detaje: Nė pagesė 259 Euro pėrfshihen:
  1. Udhėtimi me traget vajtje-ardhje Durrės -Bari dhe Sorrento - Kapri.
  2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
  3. Akomodim nė Kabinė tė Brendshme nė Traget pėr 2 netė dhe nė Hotel 3* pėr 2 netė qėndrimi.
  4. Mėngjeset nė Hotele.
  5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Napoli sorrnto.jpg
S: 12
Madhesia: 90.0 KB  
  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 metra para se te shkoni tek "Hotel Colosseu " Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 696153704/
  696056944
  Web: soletours.com
  Instagram:https://www.instagram.com/sole_travel_tours_/
  Facebook:https://www.facebook.com/pages/Sole-Travel-Tours/1499639006916414