devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 90 m² 85.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament 2+1 nė zonėn e Freskut.
  Apartamenti ndodhet nė katin e 3 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar.
  Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 90 m2 dhe ėshtė i organizuar si nė vijim: ambjent ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti, ballkon dhe nje vend parkimi.
  Orientimi i tij i mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės.
  Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare ).
  Ekstra qė ofron apartamenti: kubaturė e rregullt , ndėrtim cilėsor, me ashensor, hipoteke.
  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:

  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-27 at 18.54.40.jpg
S: 146
Madhesia: 22.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-27 at 18.54.42.jpg
S: 180
Madhesia: 37.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-27 at 18.54.38.jpg
S: 143
Madhesia: 25.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-27 at 18.54.41.jpg
S: 144
Madhesia: 35.7 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019