devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 3+1, Kati 10, 133 m², 86.500 Euro (Fusha e Aviacionit,TURDIU REZIDENCE))

  Zona/Rruga : Fusha e Aviacionit

  Apartamenti eshte i tipit 3+1, perbehet nga salloni I bollshem+gatim, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.

  Siperfaqja totale e tij eshte 133 m2, kati i 10 banimit,orientimi eshte jug-perendimi.

  Lehtėsisht e aksesueshme nga tė gjitha rrugėt kryesore tė Tiranės, rezidenca ėshtė e pozicionuar nė njė pikė strategjike ku shfrytėzohet maksimalisht drita e diellit,

  me njė distancė qė mban larg zhurmat dhe smogun e rrugėve kryesore por akseson shpejtė me to pėr tė vajtur nė punė, apo pėr tė kryer shėrbimet e ēdo dite.

  Ky projekt ka koeficent shfrytėzimi vetėm 31% dhe gjallon mes gjelbėrimit tė variueshėm me pemė, ligustra, lule, e mbi tė gjitha hapėsira tė pėrbashkėta rekreative,

  ku do tė gjeni pishinė dhe park lojėrash pėr fėmijėt.

  Cmimi : 86.500 Euro.


  Eshte ne faze ndertimi!

  Tarife agjensie 1% per bleresin  Cel : 0694030502  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b1a529e0-7125-3af0-5392-d82102878674.jpg
S: 72
Madhesia: 54.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 684d8e46-7b81-b5bc-cd06-4f7dcfdc09f0.jpg
S: 31
Madhesia: 95.9 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar