devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes magazine me hipoteke ,Sip 1.100 m² 620.000 Euro (Mbikalimi i Rinasit)

  Zona/Rruga : Mbikalimi i Rinasit

  Shitet Magazine me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike.

  Magazina eshte e perbere nga 400 m² Zyra & Showroom dhe 700 m² ( 35 x 20 ) magazine 8 mt te larta.

  Mundesi kreditimi deri 70 % te vleres!

  Cmimi: 620.000 Euro.

  Tarife agjensie 1% per bleresin
  Cel : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f81e8f08-0c4a-5f23-3424-6cd7355cbad9.jpg
S: 98
Madhesia: 50.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 83556914-5022-9654-5a86-93c729b20327.jpg
S: 68
Madhesia: 50.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1fe8e55d-bfe6-baf6-e4c4-8a5a15347219.jpg
S: 66
Madhesia: 45.8 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar