devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 120 m² 1.300 Euro/m2 (Sami Frasheri)

  Zona/Rruga : Sami Frasheri

  Shitet hyrje 3+1 sip 120 m2, kati 3 me nje banjo.
  Pallati eshte ndertim i vjeter pallatet moskate me pamje nga jugu eshte.
  Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndodhet afer Sheshit Willson.

  Cmimi : 1300 Euro/m2 i diskutueshem

  Agjensia Imobilare Vision

  Cel : 0682253407/ 0695326329
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Pronajuaj_SamiFrasheri.jpg
S: 3
Madhesia: 50.5 KB  
  viSion
  Travel & Real Estate Agency
  Rr. e Kavajės, Pall. 227
  Shk. 2, Ap.8 ,Tirana, Albania
  Mob : 069 53 26 329
  Mob : 068 22 53 407
  Email: vision.travel@hotmail.com