Zona/Rruga : Rr. Ali Demi

Apartament 2+1, me sipėrfaqe 103.1 m2, me orientim nga Jugu dhe Lindja. Nė korridor pas hyrjes nė apartament, nė tė majtė pozicionohet tualeti i pėrbashkėt. Salloni me dritaret nga Jugu ka formė tė rregullt kuadratike dhe sipėrfaqe tė bollshme. Nė lindje tė tij, njėra pas tjetrės, janė pozicionuar dera e llozhės, e dhomės sė fėmijėve dhe asaj matrimoniale. Dhomat kanė dritaret tė orientuara nga Lindja.

Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Mangalem 21 qe po ndertohet nga kompania Kontakt Shpk dhe eshte ne nje zone te qete dhe me ajer te paster.

- Mundesi pagese me keste
- Mundesi kreditimim deri ne 70 %

Per me shume informacion kontaktoni ne:

- 0672000727
- viktor.hoti@kontakt.al
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  A1163.jpg
S: 24
Madhesia:  27.7 KB

Cel. : 0672000727