devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 225 m² 247.500 Euro (Liqenit Artificial)

  Zona/Rruga : Liqenit Artificial

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Liqenit Artificial prane piceri Pavarotit.
  Ndodhet nė katin 1 banim dhe ka sipėrfaqe totale prej 225 m2 ku 170 m2 eshte siperfaqe e brendshme dhe 55 m2 veranda.
  Apartamenti disponon: salloni i ndenjes ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, veranda, ndėrtim i ri, ashensor.
  Me ēertificate pronėsie, kubaturė e rregullt dhe super i investuar.
  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
  +355 4 222 6005
  +355686511111
  realestate@immoalbania.com
  Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-26 at 11.42.24.jpg
S: 142
Madhesia: 37.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-26 at 11.42.27 (1).jpg
S: 142
Madhesia: 17.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-26 at 11.42.24 (1).jpg
S: 171
Madhesia: 32.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-26 at 11.42.26 (2).jpg
S: 141
Madhesia: 40.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-26 at 11.42.25 (2).jpg
S: 141
Madhesia: 33.5 KB    ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019