BalkanSport shpk ėshtė distributori zyrtar i markave sportive tė mirėnjohura si adidas, Reebok, Head, Mares dhe Givova
pėr Shqipėrinė; dhe pėrfaqėsues zyrtar i rrjeteve multibrand sportiv INTERSPORT dhe The Athlete’s Foot.

NJOFTIM PĖR VEND TĖ LIRĖ PUNE
Kompania BalkanSport sh.p.k kėrkon tė punėsojė nė pozicionin:
SHITĖS/E - FIER

Lloji i punės: Me kohė tė plotė
Pėrshkrimi i punės
Pozicioni:
Shitės/e

Pėrgjegjėsitė kryesore:
• Tė sigurojė njė shėrbim cilėsor dhe profesional ndaj klientėve.
• Tė kujdeset pėr pamjen dhe sistemimin e dyqanit.
• Tė tregojė dėshirė dhe rezultate tė dukshme pėr tė plotėsuar objektivat e shitjeve.

Kompentecat e profilit:
• Tė jetė e motivuar dhe me dėshirė pėr tė punuar.
• Tė ketė aftesi shumė tė mira komunikuese.
• Tė jetė e aftė tė punojė nė grup.
• Eksperienca tė mėparshme si shitėse pėrbėjnė avantazh.


Kandidatėt e interesuar
pėr pozicionin e mėsipėrm, duhet tė dėrgojnė CV-nė me foto me anė tė e-mailit:

Aplikimi nė adresėn zyrtare tė kompanisė: hr@balkansport.al

Vendoseni pozicionin pėr tė cilin po aplikoni nė subjektin e e-mailit qė do tė dėrgoni.
Vetėm aplikantėt e selektuar do tė kontaktohen.


Balkan Sport, njė mjedis energjik dhe profesional mirėpret individėt e motivuar pėr tė kultivuar
suksesin mė tej! Jeni tė mirėpritur nėse mendoni qė i keni kėto cilėsi!

Balkan Sport HR Team