devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane,Me Qera Apartament rikonstruktuar e mirėmbajtur, tip.1+1+A+BLK ,kati 2,sip.60m², Qera 30'000 Leke, Pallat ekzistues 5-kate, tulle kuqe, nė BLV. "B.Curri",30m nga Ura Brrylit, Min.Jashtme

  Jepet me qera: Apartament 1+1, sipėrfaqe 60 m2, i pėrshtatur edhe me njė hapėsirė pėr njė person, i rikonstruktuar komplet, i mobiluar me tė gjitha pajisjet, nė gjendje shumė tė mirė(apartamenti ėshtė banuar nga familjarė, ėshtė i mirėmbajtur). Ndodhet nė njė pallat ekzistues, me tulla tė kuqe, kati 2, hyrje anėsore, nė linjėn e parė buzė Lanės, me pamje Veri-Perėndim/nga Lana dhe nga mbrapa/Lindja-Jug, me dritė natyrale dhe lehtėsisht i ajrosshėm, ka ujė 24 orė, me depozitė uji tė madhe.
  Pėrbėhet: Nga njė koridor i bollshėm, nė tė cilin ėshtė njė dollap i madh ngjyrė tė bardhė, njė dhomė gjumi pėr ēift (dritare nga Lindja) e kompletuar (krevat dopio, dollap tė madhe, komedina + tavolinė pune), njė dhomė gjumi/studio pėr njė person, me dritė natyrale. Salla e ndėnjes/Sogiorno e mobiluar me njė kėnd, tavolinė mesi dhe mobilje pėr televizorin dhe pajisje tė tjera, tavolinė ngrėnie, dhe kuzhina e veēuar me tė gjitha pajisjet dhe me dritė e ajrosje natyrale qė komunikon me kėndin e ngrėnies me njė derė/hapėsirė lidhėse, njė banjo me tė gjitha pajisjet.
  Apartamenti ėshtė mjaft i pėrshtatshėm dhe komod pėr njė ēift (tė rinjsh me njė fėmijė ose person i tretė/tė moshuarish), ose pėr studentė (max 3 persona). Ndodhet nė njė zonė tė preferuar dhe qendrore, buzė Lanės, nė katin e 2-tė, lehtėsisht pėr tu ngjitur e zbritur, shumė afėr, 15 m larg supermarketit "Eco-Market".
  Apartamenti preferohet tė jepet me qera pėr afat tė gjatė (e negociueshme)
  Pėrdorimi mėparshėm e aktual: Mė pėrpara ky apartament ka qenė pėrdorur nga pronarėt(tė zotėt) dhe ka pak kohė qė jepet me qera. I lirė tė jepet me qera nė ēdo moment.
  Preferenca dhe Kushtet: Kontratė e rregullt qeraje, nuk lejohen kafshėt shtėpiake. Kėrkohen 2-muaj garanci dhe pagesa mujore ēdo fillim muaji.
  Dokumentacioni: Apartamenti ėshtė me Ēertifikatė Pronėsie.
  Qeraja Mujore: Jepet me 30'000 Leke (reja)/muaj, ndėrsa shpenzimit korrente ujė, drita, etj, pėrballohen nga qeramarrėsi. Jepet me qera nė ēdo moment.
  Adresa: BLV. "Barjam Curri", 30 m larg Urės sė Brrylit, krahu i Maternitetit Ri, Tirane. adgss
  Cel: 0696381433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (
  A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės ish-Min.Shėndetėsisė/pėrball Min.Jashtme, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170904_113046.jpg
S: 321
Madhesia: 33.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170904_114812.jpg
S: 393
Madhesia: 19.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170904_114530.jpg
S: 281
Madhesia: 54.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170904_112557.jpg
S: 311
Madhesia: 25.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170904_112513.jpg
S: 270
Madhesia: 47.8 KB