devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane,shes apartament i sapoperfunduar 2+1+A+BLK Kati 5, 113 m² 88.000 Euro (Rruga e Durresit,Procredit bank)  Zona/Rruga : LAPRAKE  Apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

  Ndodhet ne katin e 5-te te pallatit, I sapoperfunduar.

  Termoizolim, fasade e ventiluar, izolim akustik, xham tripleks, grila plastike, ashensor modern.

  Punime super cilesore ne cdo ane te apartamentit.

  Gati per banim!

  Cmimi: 88.000 Euro  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kup 9.jpg
S: 4120
Madhesia: 87.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kup 10.jpg
S: 1741
Madhesia: 45.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kup 11.jpg
S: 1554
Madhesia: 34.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kup 12.jpg
S: 1528
Madhesia: 34.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kup 13.jpg
S: 1552
Madhesia: 46.6 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  info@euroestate.al | www.www.euroestate.al  Lista me ofertat - okazione
  Per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar