devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane,shes apartament i sapoperfunduar 2+1+A+BLK Kati 5, 113 m² 88.000 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit


  Apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

  Ndodhet ne katin e 5-te te pallatit, I sapoperfunduar.

  Termoizolim, fasade e ventiluar, izolim akustik, xham tripleks, grila plastike, ashensor modern.

  Punime super cilesore ne cdo ane te apartamentit.

  Gati per banim!

  Cmimi: 88.000 Euro
  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kup 9.jpg
S: 357
Madhesia: 87.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kup 10.jpg
S: 185
Madhesia: 45.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kup 11.jpg
S: 159
Madhesia: 34.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kup 12.jpg
S: 149
Madhesia: 34.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kup 13.jpg
S: 155
Madhesia: 46.6 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar