devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 94 m² 65.000 Euro (Nacionale Dajt)

  Zona/Rruga : Nacionale Dajt

  Shitet apartament 2+1 ne katin e 3-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor ne Qesarake .
  Apartamenti ka siperfaqe 94 m2 dhe eshte i organizuar nga 1 sallon ndenjeje plus kuzhine , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 4 ballkone .
  Apartamenti eshte i ndricuar gjate gjithe kohes .
  Apartamentit i eshte bere izolimi kundra lageshtise , dyert dhe dritaret me grilla veneciane , parket , sistem ngrohje , dollape muri , elektroshtepiaket cilesia A+ , ndricimi Led i dizenjuar nga arkitekt .
  Shitet i mobiluar. Me certifikate pronesie.
  Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka facilitete te shumta. Planimetria e tij ka nje organizim shume te rregullt dhe cdo hapesire eshte e shfrytezueshme.
  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
  +355 4 222 6005
  +355686511111
  realestate@immoalbania.com
  Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-20 at 17.49.52 (2).jpg
S: 200
Madhesia: 34.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-20 at 17.49.40 (1).jpg
S: 162
Madhesia: 39.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-20 at 17.49.39.jpg
S: 160
Madhesia: 24.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-20 at 17.49.43 (1).jpg
S: 160
Madhesia: 24.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-07-20 at 17.49.53 (1).jpg
S: 162
Madhesia: 26.4 KB    ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019