Shitet biznesi parukeri me nje aktivitet prej 15 vitesh pune. klientele e rregullt dhe gjithcka permban dhe i duhet nje parukerie. shitet per arsye largimi nga Shqiperia. adresa 21 dhjetori mbrapa ambulances nr9


Cel. : 0695290264