Zona/Rruga : Kodra e Diellit 2

Ne rezidencen Kodra e Diellit 2, shitet apartament 2 + 1 (hyrje e pabanuar me pare), siperfaqe 110 m2, kati 2,

ambjent ndenie+salle ngrenie, 2 dhoma, 2 banjo, 1 ballkon, ngrohje / ftohje.

Mobilim dhe arredim luksoz me arkitekt.

Vendparkim para pallatit.


Cmimi : 115.000 EuroTarife agjensie 1% per bleresin.

Kontakt:

Cel. : 0694030502