devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes Apartament i mobiluar 2+1,Kati 2,110 m², 115.000 Euro (Rezidenca Kodra e Diellit 2)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit 2

  Ne rezidencen Kodra e Diellit 2, shitet apartament 2 + 1 (hyrje e pabanuar me pare), siperfaqe 110 m2, kati 2,

  ambjent ndenie+salle ngrenie, 2 dhoma, 2 banjo, 1 ballkon, ngrohje / ftohje.

  Mobilim dhe arredim luksoz me arkitekt.

  Vendparkim para pallatit.


  Cmimi : 115.000 Euro  Tarife agjensie 1% per bleresin.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ec6f7a6b-ab80-139e-b8f4-e941938bcd45.jpg
S: 277
Madhesia: 69.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8bef98ee-1ba6-d479-5f44-4e3b8a4c6b90.jpg
S: 433
Madhesia: 59.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6a686d04-7e73-b5d2-95e2-9dda2c463cf8.jpg
S: 289
Madhesia: 54.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6f82d67d-c528-eccc-2db2-b964356f5311.jpg
S: 217
Madhesia: 42.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ac44282c-7541-6e17-3458-82e596b05132.jpg
S: 281
Madhesia: 51.2 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar