AGIKONS sh.p.k
ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me ēmimet mė konkuruese nė treg. Themeluar qė nė vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumė projekte tė suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranė), ''Marea Resort'' (Kavajė), ''Tarraca e Ullijve'' (Dhėrmi), ''Plazhi i Gurtė'' (Qeparo), ''Bougainville Bay'' (Sarandė) si edhe ''Meshtekna'' Brezovice.


Kompania po kėrkon tė zgjerojė stafin e saj nė Sektorin Artistik, nė pozicionin:


Mozaiēist

Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė:

  • Studion projektin sipas specifikimeve tė tij.
  • Zbaton projetin sipas detajeve dhe afateve tė kėrkura.
  • Kompozon projekte duke aplikuar ide tė cilat ndikojnė nė pėrsosjen e mėtejshme tė tij.
  • Siguron standardet e cilėsisė dhe paraqitjes nė punimin e veprave.


Kriteret dhe Aftėsitė:

  • Tė ketė pėrfunduar arsimin e lartė nė Akedeminė e Arteve.
  • Tė ketė eksperiencė pune si Mozaiēist.
  • Tė karakterizohet nga iniciativa, kreativiteti dhe aftėsia pėr tė pėrmbushur afatet.
  • Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese.


Aplikantėt e interesuar mund tė dėrgojnė CV-tė e tyre deri mė datė 30.03.2020 nė adresėn email:
hr@agikons.com


Tė gjitha aplikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipėrisė pėr "Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale”.