devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 4+1+BLK Kati 8, 160 m² 95.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn e Teleferikut.Apartamenti ndodhet nė katin e 8 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 160m2 dhe ėshtė i organizuar si nė vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 4 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, 2 ballkone. Apartamenti shitet i mobiluar.Orientimi i tij jug-lindje-perėndim mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės. Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare). Ekstra qė ofron apartamenti: • me hipotek • me parket • me oxhak • me sistem qendror ngrohje • kubaturė e rregullt katrore • ndėrtim cilėsor • me ashensor Pėr ta vizituar na kontaktoni !plus 6587

  Cel. : 0692542681
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 45622_f047c4dc-f414-b7e2-ecc1-ed83b3decd14.jpg
S: 22
Madhesia: 15.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 45905_49edfc05-1feb-4187-703f-5e61b1d9cd6c.jpg
S: 21
Madhesia: 16.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 45589_066dac3b-e0d5-03b4-63b3-bbd4380d8486.jpg
S: 28
Madhesia: 14.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 45731_9a4cc0f7-eb28-d5c8-33d0-f7c32b1be3fb.jpg
S: 19
Madhesia: 10.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 45788_cb5f0f3a-0db7-4ba5-e27e-2565696dad72.jpg
S: 20
Madhesia: 27.1 KB