devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament cilesor 2+1+A+BLK Kati 4, 122 m² 139.000 Euro (PAMI,Kopshti Zoologjik)

  Zona/Rruga : Rruga Shyqyri Brari, Kopshti Zoologjik

  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, siperfaqe totale 122.6 m2. Kati 4.

  Apartamenti ka 1 organizim shume te mire te brendshem me nje sallon te madh e te mirendricuar, 2 dhoma gjumi te cilat jane te bollshme, 2 tualete dhe 2 ballkone.

  Apartamenti eshte i sapo investuar gjysem i mobiluar dhe ndodhet ne nje objekt te mire.

  Apartamenti eshte i orientuar jug-lindje e si rrjedhoje ka ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe dites.

  Rifiniturat jane te cilesise se larte.

  Cmim: 139.000 Euro


  Tarife agjensie 1% per bleresin.


  Kontakt:

  Cel. : 0694030502
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 75444b9e-2593-0c12-a1e4-c5c797e30a3f.jpg
S: 124
Madhesia: 61.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4cca03a3-5705-46c2-8468-fbf970891021.jpg
S: 182
Madhesia: 54.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f91a081d-73fb-e3e7-0f41-d96e63e849d9.jpg
S: 108
Madhesia: 46.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a58a765b-71af-d34f-7641-48168c66dcdc.jpg
S: 109
Madhesia: 63.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e0706dc7-e6af-e35f-888d-b487a7a7f682.jpg
S: 107
Madhesia: 44.9 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar