kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shes Makineri pėr bėrjen e japrakėve(Dollma) 1.000 Leke

  Pėrshkrimi

  Makineri per mbeshtjelljen e shpejte te japrakeve, byreckave, sushi, role te mbushura.
  Mjaft e shpejte dhe pa lodhje.
  Material plastike e qendrueshme qe fiksohet dhe nuk leviz.
  Shume e thjesht dhe praktike per tu perdorur e pastruar.
  Tani mund tė bėni japrakėt shpejt dhe lehtė vetėm falė kėsaj pajisje.
  Thjesht vendosni fletėn nė grupin e rulave dhe vendosni pėrbėrėsin nė fletėn tuaj.
  Shtyjeni nivelin pėrpara dhe shikoni qė japraku paloset vetė.
  Bazė e qėndrueshme dhe e lehtė pėr t'u larė.

  Emaili im eshte: agroni5000@hotmail.com

  Cel. : 0672534432
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Magic-Stuffed-Grape-Vegetable-Meat-Rolling-Tool-Cabbage-Leaf-Rolling-Tool-Yaprak-Sarma-Dolmer-Ro.jpg
S: 106
Madhesia: 161.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1476766414_923.jpg
S: 80
Madhesia: 36.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 71NzsBdz68L._SL1500_.jpg
S: 82
Madhesia: 29.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu