devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 125 m² 72.500 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė afėrsi tė Restorant Freskut.Apartamenti ndodhet nė katin e 3 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 125m2 dhe ėshtė i organizuar si nė vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Apartamenti shitet pjesėrisht i mobiluar.Orientimi i tij veri-lindje mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės. Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare). Ekstra qė ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturė e rregullt katrore • ndėrtim cilėsor • me ashensorPėr ta vizituar na kontaktoni !plus11387

  Cel. : 0696141644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66176960_647906235692698_6009986061285982208_n.jpg
S: 22
Madhesia: 25.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66689786_923091984696766_2354803811026993152_n.jpg
S: 14
Madhesia: 20.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66781598_476238266473864_267740092204843008_n.jpg
S: 13
Madhesia: 31.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66907958_694355164349387_6590479311138979840_n.jpg
S: 14
Madhesia: 28.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 66649723_2079072185730726_1613818830302216192_n.jpg
S: 14
Madhesia: 38.5 KB