devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Durres,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2,140 m² 126.000 Euro (Currila)

  Zona/Rruga : Currila

  Shitet apartament luksi ne zonen e Currilave.

  Perbehet nga salloni + gatim, 2 dhoma, 2 banjo dhe ballkon i madh .

  Kati 2 i godines.

  Eshte ne 1 Kompeks Rezidencial me pishina, bare, dyqane.

  Punime super cilesore, vendodhja e perkryer per nje jetese te larte, siguri 24 h.

  Cmimi: 126.000 Euro.  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 289f6993-7865-4e79-90ce-f3d948e29f5f.jpg
S: 174
Madhesia: 86.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b6eb044f-f16e-885a-3f39-3d93a60b7037.jpg
S: 71
Madhesia: 87.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d3041a32-1659-417b-a581-2171c425ec73.jpg
S: 65
Madhesia: 84.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ebc12269-3a97-a047-6ffd-b0a2dcdb53b2.jpg
S: 61
Madhesia: 78.2 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar